Ia huqi stinës, Gani Geci me koment epik në ‘Reporteri’

Ish-zyrtari i LDK-së, Gani Geci. që është tejet aktive më shumë në debate televizive ku flitet për UÇK-në dhe luftën, ja ka huqur me stinën e dimrit.


Ai ka publikuar një foto duke luajtur shah me vëllezërit dhe të afërm të tij, ku ka thënë se po luajnë në një natë dimri, shkruan Reporteri.net.

“Natë dimri duke lu shah”, ka shkruar ai.

E artikullin e bërë nga ‘Reporteri’ e ka parë Geci i cili ka lënë një koment epik.

“Qysh me than Vera është a? Dil në Oborr rri nja 10 min e mandej tregona a është Verë a Dimër”, është komenti origjinal i Gecit që ka lënë te Reporteri.

Megjithatë ai e ka pranuar se ka gabuar, pasi e ka ndryshuar postimin. /Reporteri.net/.