Njihuni me Jennifer Lopez-in e Kosovës, 55 vjeçarja që po i lë të gjithë pa fjalë

Linda Murseli është 55-vjeçarja e cila nga shumëkush po cilësohet si Jennifer Lopez i Kosovës.

Ajo ka treguar se i dedikon një kohë dhe kujdes të madhe fizikut të saj, transmeton Gazeta Online Reporteri.net.

Murseli ka treguar se çdo ditë e kalon të paktën një orë në palestër.