×
 • Lajme
 • Rajon

  Aksident me fatalitet në Greqi, humb jetën 25-vjeçari shqiptar

  Reporteri
  23 Qershor 2024 | 13:05

  Një aksident i rëndë është shënuar në Halkidiki të Greqisë, duke shkaktuar vdekjen e një të riu shqiptar.

  Roberto Pojani 25 vjeç, nga fshati Pojan i Maliqit, humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me një pemë, raporton abcnews.al.

  Si pasojë e përplasjes së fortë, viktima i cili udhëtonte i vetëm në makinë ka humbur jetën.

  Policia po heton shkaqet e aksidentit të rëndë.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!