×
 • Lajme
 • Rajon / LAJMI I FUNDIT

  Alarm për bomba të vendosura në disa gjykata në Podgoricë

  Reporteri
  01 Prill 2024 | 9:09

  Mëngjesin e sotëm Gjykatat Themelore, ajo e Larta, e Apelit dhe ajo Kushtetuese në Podgoricë në Mal të Zi janë kërcënuar me bombë.

  Bëhet fjalë për për mjete shpërthyese të vendosura në objekte, njofton policia për portalin M.

  Punonjësit nga këto ndërtesa janë evakuuar.

  Policia ndodhet në terren dhe po kontrollon sigurinë e godinave.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!