×
 • Lajme
 • Rajon

  Alarmi për bomba në gjykatat e Podgoricës ishte i rremë

  Reporteri
  01 Prill 2024 | 10:27

  Raporti për mjetet shpërthyese të vendosura në disa gjykata të Podgoricës ishte i rremë.

  Policia ka qenë në terren dhe ka inspektuar lokalin, pas së cilës është konstatuar se kallëzimi për mjetin shpërthyes ishte i rremë.

  Pas kontrollit, punonjësit janë kthyer në vendet e tyre të punës.

  Ky është vetëm një nga një seri raportimesh për bomba që kanë mbërritur në adresat e gjykatave në një periudhë të shkurtër kohe.
  Të gjitha raportet ishin të rreme.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!