×
 • Lajme
 • Rajon

  Raportohet për vrasje të dyfishtë në Shkup, dyshohet se një burrë ka vrarë vëllain dhe kunatën

  Reporteri
  14 Maj 2024 | 16:17

  Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në Stajkovcë të Shkupit.

  Jozyrtarisht Klan Maqedonia mëson se një i moshuar ka vrarë vëllanë dhe kunatën e tij dhe më pas ka goditur veten me thikë.

  Ai aktualisht ndodhet në spitalin “Sveti Naum Ohridski”, konfirmojnë jozyrtarisht nga SPB Shkupi.

  Priten informacione zyrtare nga MPB.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!