×
 • Show Time
 • Show Time

  “Borëbardha”, e Capital T dhe 2po2

  Reporteri
  16 Mars 2019 | 18:55

  2po2 dhe Capital T, bashkojnë forcat edhe njëherë për të sjellur projektin më të ri.


  Reperët e njohur kosovar kanë lansuar këngën ‘Borebardha’ e cila është sjellur së bashku me videoklip.

  Teksti është shkruar nga vet reperët, muzika nga Rzon ndërsa kilip i realizua nga ‘Imagine Films’.

  Kënga tashmë gjendet në kanalin ‘Youtube’ dhe të gjitha platformat e tjera.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!