×
 • Show Time
 • Show Time

  Dua Lipa poston foto nga shtrati, i dashuri i saj ka një koment

  Reporteri
  16 Mars 2019 | 12:59

  Dua Lipa ka postuar një fotografi atraktive në krevat, në të cilën nuk mungoi as komenti i Isaac Carew.

  Dua Lipa po qëndron në Los Angeles, nga ku solli edhe një imazh të ri.

  Këngëtarja ishte veshur në pizhama me ngjyrat blu dhe të bardhë, teksa ishte shtrirë në krevat.

  “Përse do më bësh të më mungosh edhe më shumë”, i shkruan i dashuri i saj, Isaac Carew.
  Për ndryshe, Dua së fundi ishte e pranishme në promovimin e librit me receta gatimi nga Isaac Carew.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!