×
 • Show Time
 • Show Time

  Elvana duet me Lyrical Son

  Reporteri
  16 Mars 2019 | 8:47

  Një etiketim që e bëri, zgjoi shumë kurreshtje.

  Këngëtarja Elvana Gjata ka hedhur një video në Instagram, që është pjesë e këngës së re,
  “Pa dashuri” që pritet të lansohet shumë shpejt, shkruan Reporteri.net
  E në video, ajo etiketoi Lyrical Son, me të cilin la të kuptohet se ka bashkëpunuar.

  “Pa dashuri”, do të titullohet kënga e tyre e cila është pjesë e filmit “Dy gisht mjaltë”, premiera e të cilit është me 28 mars në gjitha kinematë në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni.

   

  View this post on Instagram

   

  “Pa dashuri” @2gisht_mjalte @lyricalson

  A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!