×
 • Show Time
 • Show Time

  Fejohet legjenda e pornos, thyen zemrat e mijëra fansave

  Reporteri
  16 Mars 2019 | 15:13

  Mia Khalifa i ka dhënë fund beqarisë.

  Legjenda e pornografisë botërore ka lënë me zemër të thyer shumë fansa pasi ajo zbuloi se është edhe zyrtarisht jashtë tregut, duke nenkuptuar në fejesën e saj, shkruan Reporteri.net

  Bukuroshja e lindur në Liban i tha “po” propozimit të të dashurit të saj Suedez, Robert Sandberg të mërkurën.

  Çifti bëri menjëherë publike fejesën e tyre në rrjetet sociale:

  “Ne ishim në Chicago këtë vikend dhe patëm një darkë të mrekullueshme në Smyth. Unë i propozova Mias dhe ajo tha PO” ka shkruar tashmë i fejuari i saj Robert Sandberg.

  Kujtojmë që Mia Khalifa është është ylli më i njohur pornografik në botë./Reporteri.net/

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!