×
 • Show Time
 • Show Time

  Koha kur Bora Zemani ishte pjesë e serialit “O sa mirë”, vështirë se do ta njihni

  Reporteri
  14 Janar 2022 | 19:31

  Bora Zemani padyshim është emri më i përfolur në media kohët e fundit, e krejt kjo për shkak të lidhjes që ajo ka pasur me aktorin, Donald Veshaj, njëherit tani dhe banor në shtëpinë e Big Brother VIP.

  Por, ndonëse gjithmonë e kemi parë si prezantuese, Zemani vite më parë ka pasur një rol edhe si aktore, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

  Zemani në vitin 2016 ishte paraqitur në një nga episodet e serialit komik “O Sa Mirë”, që ka qenë në atë kohë shumë i shikuar.

  Por, në fotografitë e publikuara, vihet re qartë ndryshim i madh në fytyrë./Reporteri.net/

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!