×
 • Show Time
 • Show Time

  “Lopë holandeze”, komentuesi ofendon keq Ronela Hajatin, këngëtarja ka një përgjigjje për të

  Reporteri
  05 Janar 2022 | 12:03

  Ronela Hajati është një nga yjet e showbizit që njihet për drejtpërdrejtshmërinë e saj.

  Nuk janë të rralla rastet kur këngëtarja iu përgjigjet ofendimeve të fansave nëpër komente në rrjetet sociale.

  Kështu ka ndodhur edhe në fotografinë e fundit të saj ku ajo shihet e veshur me një palë rroba vjollce.

  Njëri nga komentuesit e ka quajtur “lop hollandeze”, artistën, ndërsa kjo ia ka kthyer me të njëjtën monedhë duke e quajtur “gomar shqiptar”.

  Ronela Hajati së fundmi ka fituar Festivalin e RTSH-së dhe kështu ajo do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovision.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!