×
 • Show Time
 • Show Time

  Nisin zënkat në “Big Brother VIP” mes Beatrixës dhe Egzonës

  Reporteri
  15 Janar 2022 | 11:11

  Kjo gjë ka ndodhur më sa duket shkak i Donaldit.

  Kjo për faktin se Beatrix konsideron se Egzonës nuk ia ka ndjerë në një mënyrë për debatet e ashpra me Donaldin.

  Ndërkohë, Egzona ka qenë ajo e cila i ka këshilluar çiftin dhe ka komentuar situatat e ndodhura mes tyre.

  Më vonë, Egzona ka menduar se Beatrix është ndjerë keq dhe është sqaruar me të, megjithatë atë gjë Egzona e ceki sërish në edicionin e mbrëmshmëm gjë e cila i ka penguar Beatrixës.

  “Unë jam sqaru me të, ajo e tha prap në prime edhe nuk ka ardh mem tregu atë ditë kur Donaldi ka qenë tu pikturu”, i thotë Beatrixa, Arjolës teksa bisedon me të.

  Ndërsa në një video tjetër, derisa banorët po qëndrojnë në oborr Xheisara me Egzonën largohen. Beatrix i përshendet me natën e mirë, reagimi i Egzonës merr vëmendje i cili duket paksa acaruese, mirëpo i jep një përgjigjje.

  “Në dhomë të rrëfimit po shkojmë”, i thotë Egzona.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2023. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!