×
 • Show Time
 • Show Time

  Pjesë nga filmi “2 Gisht Mjaltë”

  Reporteri
  16 Mars 2019 | 11:11

  Elvana Gjata ka publikuar disa pjesë të shkurtëra nga filmi “2 Gisht Mjaltë”, shkruan Reporteri.net

  Ky film në të cilin bën pjesë edhe Ermal Mamaqi do të transmetohet në gjitha kinematë, në Kosovë, Shqipëri e Maqedoni nga data 28 mars.

  “Nga 28 Marsi ne te gjitha kinemate shqiptare”, ka shkruar Elvana në Instagram.

  Siç ka thënë Ermali, filmi do të jetë i zhanrit komedi dhe flet për një çift me të ardhura mesatare, të cilët bëjnë një dasmë dhe një muaj mjalti që nuk iu shkon aspak mirë.

  Për më shumë, ndiqni videot e mëposhtme e që Elvana befasoi të gjithë e veshur me fustanin e bardhë.

   

  View this post on Instagram

   

  Nga 28 Marsi ne te gjitha kinemate ne Shqiperi ,Kosove,Maqedoni #2gishtmjaltë @ermalmamaqiofficial

  A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!