×
 • Show Time
 • Show Time

  Tayna “përvëluese” nga plazhi

  Reporteri
  16 Mars 2019 | 14:20

  Ka vetëm tre ditë që ajo ka lansuar projektin më të ri “Kce” e cila ka grumbulluar rreth 3 milionë klikime, e suksesin e saj ajo po e shijon në ishujt e “Phi Phi”.

  Tayna është padyshim senzacioni i muzikës kosovare dhe ndër artistet më aktive në skenë, shkruan Reporteri.net

  Ajo ka publikuar 3 fotografi tejet tërheqëse dhe atraktive gjë që ka bërë që ndjekësit e saj të shpërthenin në komente për yllin e ri të skenës kosovare.

  “E dua jetë time” ka përshkruar ajo këtë fotografi.

  “Hallakam si n’jungle” ka përshkruar këtë foto duke i’u referuar hitit më të ri që ajo ka lansuar para 3 ditëve.


  /Reporteri.net/

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!