×
 • Show Time
 • Show Time

  Vdes në moshën 26-vjeçare aktori i njohur

  Reporteri
  16 Mars 2019 | 21:37

  Mike Thalassitis, aktori i njohur për rolin e tij në “Love Island”, u gjet i vdekur sot.


  Trupi i tij u gjet në pyll, afër shtëpisë së tij në Essex.

  Mike, 26 vjeç, ka qenë edhe futbollist kurse së fundmi është bërë i njohur për rolin e tij në serinë britanike “Love Island”.

  Me origjinë nga Qipro, Thalassitis ka pasur shumë fansa dhe është ndjekur shumë në Britani.

  Vetëm pak muaj më parë i vdekur ishte gjetur edhe shoku i tij më i mirë, Danny Cutts.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!