Georgina i tregon shoqes çfarë bën me Ronaldon kur e ka afër

Nga një femër që nuk e njeh askush, në njërën prej femrave më të famshme dhe më të përfolura. Është kjo Georgina Rodriguez që ka marrë vëmendjen e botës.


Ajo njihet si e dashura e Ronaldos dhe falë emrit të madh të lojtarit të Juventusit ajo tani numëron plot 10 milionë ndjekës në rrjete sociale, shkruan Reporteri.net

Ronaldo dhe Georgina për momentin janë duke i kaluar pushimet në Kroaci, pasi Juventusi u shpall kampion i Serie A.

Georgina ka publikuar një fotografi në rrjetin social instagram, e cila dukej mjaft tërheqëse, ndërsa e ka përshkruar foton në një mënyrë interesante.

“Kur një shoqe më thotë: Ja.. është duke ardhur burri yt, sillu normalisht. Ndërsa unë:…”, ka shkruar bukuroshja duke ia bashkëngjitur fotografinë me pozën e saj.

 

View this post on Instagram

 

?? Cuando una amiga me dice: por ahí viene tu marido, actúa normal. Yo:

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Ronaldo dhe Georgina po shijojnë ditët më të mira të lidhjes së tyre. Ata kanë një vajzë bashkë./Reporteri.net/