Herolind Shala shënon sërish gol

Herolind Shala vazhdon të shkëlqejë në kampionatin elitar të Norvegjisë me ekipin e tij Vaalerenga.


Shala ka shënuar gol të bukur në minutën e 38-të, për t’ia siguruar skuadrës së tij barazimin 1-1 kundër Brann.

Goli i Herolindit ishte i treti në dy takimet e fundit. /Reporteri.net/.

Tjetër gol dhe rezultat i rëndësishëm në udhëtim te Brann. Tani fokusohemi tek ndeshjen e radhës.

Gepostet von Herolind Shala am Montag, 22. April 2019