Lladrovci selam Prishtinës: Në Drenas do ta shikoni se si stoliset me titull Feronikeli

Pas fitores se Feronikelit ndaj Llapit me rezultat 3-1 ka reaguar edhe kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci.


Lladrovci i ka falënderuar llapjanët për lojë korrekte, ka përgëzuar futbollistët, trajnerin dhe kryetarin e klubit të Niklit për lojën e treguar.

Ai gjithashtu ka kërcënuar edhe klubin e Prishtinës, duke i thënë se do të jenë dëshmitar të shpalljes se Feronikelit kampion në Drenas.

Më poshtë keni postimi e të parit të Drenasit.