Momenti kur Higuain feston golin e shënuar në gjoksin e një femre

Gonzalo Higuain shënoi një supergol mbrëmë dhe shkoi të festonte me tifozët, por siç duket një tifoze e kishte më shumë për qejf argjentinasin.


Tifozja përqafoi Gonzalon dhe i vendosi kokën e tij në gjoksin e saj kështu për ta krijuar një skenë të sikletshme dhe qesharake, shkruan Reporteri.net

Si duket shikuesit e kanë vërjetur këtë skenë pasi panë 31-vjeçarin të afrohej shumë me tifozen.

Madje disa tifozë në rrjetet sociale kanë shkuar aq larg duke thënë se, argjentinasi duhet të shpërblehet me çmimin për “festimin më të mirë të vitit”.

Një tjetër tifoz kishte shkruajtur “Tani e kuptoj pse Higuain ishte shumë i nevrikosur kur u zëvendësua. Ai dëshironte fytyrën plot me c*ca”.

Higuain shënoi golin e parë pas plot pesë ndeshjeve, megjithatë skuadra e Chelseas u nda me vetëm një barazim 2-2 ndaj skuadrës së Burnleyt./Reporteri.net/