Pas ‘turpërimit’ nga legjendat e Liverpoolit dhe Unitedit, gazetarja hakmerret ndaj tyre

Kelly Cates, gazetarja që u turpërua nga legjendat e Liverpoolit dhe Unitedit javë më parë gjatë një transmetimi direkt, ka shfrytëzuar rastin t’ia kthej atyre të njejtën monedhë.


Ajo iu hakmor atyre në mënyrë mjaft të bukur duke ia kthyer shpinën dyshes gjatë transmetimit direkt, shkruan Reporteri.net

Shikuesit e kishin ngacmuar hapur gazetaren pas ndeshjes Southampton – Liverpool e cila u luajt më 5 prill.

Si një përgjigje ndaj ngacmuesve online, ekipi i Sky Sport e kishte organizuar një plan që Cates t’ua kthej shpinën dyshes legjendare në humbjen e Leicester prej Neëcasteles më 12 prill.

Normalisht që skena të tilla në Angli priten me humor të mirë, ashtu siç e kishin pritur edhe Carragher e Neville./Reporteri.net/