Plas boksi te Bayerni, përleshen yjet mes vete

Ka plasur skandali te skuadra gjermane Bayern Mynchen. Dy yjet e saj, Robert Lewandowski dhe Kingsley Coman janë përleshur fizikisht sot në stërvitje dhe sipas “Bild”, ata kanë shkëmbyer edhe grushte, shkruan Reporteri.net. 


“Bild” shkruan se të dy sulmuesit kanë goditur njëri-tjetrin në fytyrë.

Sipas Bild kanë ndërhyrë bashkëlojtarët e tyre Niklas Sule dhe Jerome Boateng që situata të mos eskaloi dhe më shumë.

Pavarësisht këtij incidenti, trajneri Niko Kovaç raportohet se ka vazhduar me stërvitjen. /Reporteri.net/.