×
 • Sport
 • Sport

  PSG-ja vendos nëse do të transferojë Rashfordin

  Reporteri
  15 Prill 2024 | 18:24

  Kampioni francez, Paris Saint-Germain ka vendosur nëse do të ngjallë interesimin për transferimin e Marcus Rashfordit nga Manchester Unitedi.

  Anglezi është duke kaluar në formë të dobët dhe kjo formë ka nxitur thashethemet e reja për të ardhmen e tij në Manchester.

  Situatën e tij e ka monitoruar PSG-ja, sidomos pas konfirmimit se Kylian Mbappe do të largohet në fund të sezonit.

  Unitedi dëshiron 100 milionë funte për shitjen e Rashfordit. Ani pse kjo shifër do të ishte e përballueshme për kampionin francez, klubi ka vendosur që të mos transferojë anglezin gjatë verës.

  Parisienët kanë mbajtur një takim dhe kanë vendosur që të kërkojnë për opsione të tjera.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!