Gruaja goditet nga autobusi derisa po kalonte rrugën, publikohen pamjet

Disa pamje të publikuara nga mediat e huaja tregojnë një moment rrëqethës.


Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për momentin kur një grua goditet nga një autobus Richmond to Virxhinias.

Dhe siç shkruan Zëri i Amerikës, për fat të mirë, ajo nuk është lënduar dhe se shoferi nuk do të përballet me akuza.

Po sipas këtij mediumi, gruaja thotë se çanta e shpinës mund ta ketë mbrojtur për të mos pësuar lëndime nga goditja.