×
Tech&Auto
Tech&Auto
Shkencëtarët për herë të parë kanë zbuluar një shpellë në Hënë, shkruan BBC. Me thellësi dhe gjerësi të paktën 100 metra, shpella...
12:40 | 16 Korrik 2024

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!