Vetëvritet çifti, ndajnë foton tragjike pak çaste para krimit

Sipas një raporti, një grua e martuar dhe e dashura e saj thuhet se kishin armë para se të vdisnin në atë që policia në Indi besonte se ishte një pakt vetëvrasës.


Fotografia e dhimbshme tregon se çifti tragjik ishte duke mbajtur nga një armë drejtuar secili vetes përpara se të kryenin krimin e rëndë.

Ata janë emëruar në raportet e shtypit si Anju Suthaar dhe Shamkar Chaudhary, të moshës 21 vjeçare. Mendohet se i kanë ngarkuar imazhet dhe videot në mediat sociale përpara se të marrin jetën e tyre, shkruan, Mirror.

Sipas Neës 18, ata lënë një mesazh audio duke thënë se kishin rënë keq në dashuri me njëri-tjetrin dhe se Anju ishte martuar vetëm dy muaj më herët. Ngjarja ndodhi në fshatin Leelasar në Jaisalmer.

Një hetim ka filluar për të kuptuar sesi ky çift arriti të sigurojë këto armë.