×
 • Extra
 • Tech&Auto

  Facebook përmes Twitter-it: Po punojmë që t’i rregullojmë telashet me llogaritë tuaja

  Reporteri
  13 Mars 2019 | 19:28

  Facebook, ka përdorur një rrjet tjetër social për të informuar përdoruesit e tij, të cilët mund të kenë pasur probleme me llogarit e tyre në Facebook. Bëhet fjalë për Twitter-in. 


  Përmes një cicërime, Facebook ka njoftuar për telashet që ka me llogaritë e përdoruesve të saj, dhe ka thënë se janë duke i rregulluar ato.

  “Jemi të vetëdijshëm që disa njerëz janë duke pasur problem me qasjen  në llogarit e tyre në Facebook. Jemi duke punuar që ta zgjidhim problemin sa më shpejt që është e mundur” është ky teksti i shpërndarë në Twitter, transmeton Reporteri.net.

  Përveç Facebook-ut, probleme ka pasur edhe rrjeti tjetër social Instagram. /Reporteri.net/.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!