×
 • Extra
 • Tech&Auto

  Facebooku del jashtë funksionit, lë shumë llogari pa akses

  Reporteri
  14 Shkurt 2024 | 13:38

  Facebook duket se ka pësuar një ndërprerje të madhe, duke lënë qindra mijëra përdorues pa akses në rrjetin e mediave sociale, shkruan “Metro.uk“, përcjell Reporteri.net.

  Problemi duket se është në mbarë botën, me përdorues nga e gjithë bota që përdorin edhe platformën “X”.

  Problemet u shfaqën rreth mesditës, ku brenda pak minutave janë regjistruar mbi 2000 raporte në “Down Detector”.

  Shumica e raporteve vijnë nga Londra, Mançesteri dhe Liverpooli.

  Problemet e njëjta, janë shfaqur edhe në Kosovë, ku llogaria e Facebook për shumë përdorues është bërë e paçasshme./Reporteri.net/

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!