×
 • Extra
 • Tech&Auto

  Syzet cool me të cilat mund të dëgjoni edhe muzikë

  Reporteri
  19 Prill 2019 | 21:52

  Blerja e syzeve të diellit mund t’ju lerë edhe të zhgënjyer nga zgjedhja që keni bërë. Por blerja e syzeve smart megjithatë, ka më shumë gjasa të lerë dikë pranë jush plotësisht të paralizuar nga sikleti.


  “Bose Frames” janë syzet smart që kanë një çmim prej 199 $ dhe janë të dizajnuara që të trasmetojnë muzikën drejtpërsëdrejti në vesh dhe të punojnë me aplikacione të shtuara të realitetit për të dhënë instruksione të ndryshme po mund të bëjnë edhe më shumë se kaq.

  Në secilën prej krahëve të Frames Bose ka një boks në miniaturë që transmeton muzikë drejtpërdrejt në veshët tuaj.

  E disponueshme në stilin Rondo ose stilet Alto-shifrore Alto, kornizat janë të zeza, plastika pothuajse e errët me akset e arta.

  Më shumë se një person tregoi se ndërsa përdori Bose Frames, rreth qytetit, u shprehën se me to dukeshin fantastikë dhe këta ishin të parët që provuan diçka të tillë.

  Image


   

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!