×
Fokus
Fokus
Deputetët e Partisë Demokratike të Kosovës dhe disa të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, kanë rrethuar foltoren e Kuvendit. Pas kësaj situate,...
16:05 | 13 Korrik 2023

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!