​Vidhen stoli ari në një shtëpi në Lipjan

Policia e Kosovës ka njoftuar se disa stoli të arit janë vjedhur në një shtëpi në Vrellë të Lipjanit.


Siç njofton Policia, rasti ka ndodhur të shtunën.

Tutje, Policia në raportin e saj 24-orësh bën të ditur se personat e panjohur kanë hyrë me forcë në shtëpi dhe më pas kanë kryer vjedhjen.

Rasti vazhdon të hetohet nga organet kompetente.