×
 • Lajme
 • Lajme

  22-vjeçari vdiq në aksident në Itali, kryetari i Rahovecit ngushëllon familjen nga Ratkoci

  Reporteri
  08 Dhjetor 2023 | 23:01

  Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi ka njoftuar se 22-vjeçari që ka vdekur në aksident komunikacioni është nga fshati Ratkoc.

  A.H ka vdekur të premten në në Portogruaro të Venecias. I vdekur ka mbetur edhe një shqiptar nga Shqipëria dhe një italiane.

  “I tronditur nga vdekja tragjike në aksident komunikacioni në Itali e të riut 22 vjeçar, A.H nga Ratkoci. Edhe më tragjik e bën fakti që muaj më parë, poashtu në aksident komunikacioni, vdiq edhe vëllai i tij 18 vjeçar, A.Hi! Ngushëllimet më të sinqerta Hamzës dhe familjes H.!”, ka shkruar Latifi.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!