Deputetët e NISMA-s mbërrijnë në Kuvend, mungon Haxhi Shala

Kanë mbetur edhe rreth 15 minuta deri në mbajtjen e seancës së jashtëzakonshme kur pritet të ndodh votimi i qeverisë Hoti, deputetët e partive kanë nisur të shkojnë në Kuvend.


Tashmë në institucionin ligjvënës kanë hyrë edhe deputetët e NISMA-s, parti kjo e cila do të jetë e qeverisë së re.

Kreu i kësaj partie, Fatmir Limaj dhe deputetët e tjerë janë parë duke hyrë në objektin e Kuvendit, përjashtuar deputetin Haxhi Shala, shkruan Reporteri.net.

Ky i fundit sot tha për Reporteri.net se ende nuk ka vendosur se si do të votojë. /Reporteri.net/.