Aksident i rëndë në mes të autobusit dhe traktorit në rrugën Ferizaj-Brezovicë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën që çon nga Ferizaji për në Brezovicë.


Në disa pamje që kanë arritur në adresë të Reporterit, shihet se një autobus është aksidentuar me një traktor.

Lidhur me rastin Reporteri ka kontaktuar me Policinë e Kosovës, dhe të njëjtit kanë konfirmuar se një person ka mbetur i lënduar si pasojë e këtij aksidenti.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Ferizajit, Agim Gashi ka thënë se viktima ka marrë lëndime të lehta trupore dhe është dërguar për trajtim.

Policia po vazhdon të merret me rastin.