Aksident i rëndë në Mitrovicë, ka të lënduar

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mitrovicë e Veriut, saktësisht në Suhodoll.


Nga ky aksident tre persona kanë mbetur të lënduar.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Reporteri do t’iu mbajë të informuar me rastin.