Aksident i rëndë në Prizren, rrokulliset vetura

Një aksident i rëndë trafiku në Gjonaj të Prizrenit.


Nga fotot e publikuara nga RTV BESA, shihet se një veturë është rrokullisur, dhe dyshohet ka persona të vdekur.

Policia është në vendngjarje.

Gazeta Online “Reporteri.net” ka tentuar të marrë një përgjigje nga Policia e Prizrenit por deri në publikimin e këtij shkrimi nuk e kanë hapur telefonin.