Aksident i tmerrshëm në Podujevë, nuk dihet ende për pasojat

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sot në fshatin Lluzhan të Podujevës.


Nga fotografitë që ka siguruar Telegrafi nga vendi i ngjarjes shihet se në aksident kanë qenë të përfshira dy vetura.

Nuk dihet ende nëse persona të lënduar. Në vendin e ngjarjes shihet se kanë dalë edhe njësitet policore dhe ambulanca.

Bajram Krasniqi nga Policia e Kosovës ka thënë se tani për tani mund të konfirmoj vetëm se ka ndodhur aksidenti dhe se për informacione tjera do të ju njoftojmë pastaj.