Aksident trafiku në Gërmi, ka edhe të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Parkun e Gërmisë.


Nga fotot e siguruara nga Reporteri.net shihet se janë aksidentuar mes vete dy vetura.

Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe policia dhe autoambulanca.

Reporteri.net ka kontaktuar me Policinë e Kosovës, por kanë thënë se nuk kanë informacione për këtë aksident dhe në momentin që i marrin do të na njoftojnë.