Aksident në Prishtinë, motoçikleta përplaset me një veturë

Një aksident ka ndodhur në lagjen “Arbëria” në afërsi të Ambasadës Amerikane.


Në fotot e dërguara nga lexuesit në adresë të Gazetës Online “Reporteri.net”, shihet se në këtë aksident trafiku janë përfshirë një veturë dhe një motociklet.

Nga pamje shihet se ndërmjet këtyre dy automjeteve ka ndodhur një përplasje.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar pas këtij aksidenti.