Aksident tek mensa e studentëve në Prishtinë, përplasen dy vetura

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë.

Aksidenti ka ndodhur afër mensës së studentëve në kryeqytet, shkruan lajmi.net.

Siç shihet në fotografi, në aksident kanë qenë të përfshira një veturë e tipit “BMW” dhe një “Mercedes”.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.