Aksident trafiku në Prishtinë, bllokohet qendra e qytetit

Para disa minutash ka ndodhur një aksident në rrugën “Luan Haradinaj” mes dy veturash.


Burime të Reporteri.net kanë mësuar se nuk ka ndonjë të lënduar në këtë aksident.

Pritet që Policia e Kosovës të dal në vendin e ngjarjes dhe të shqyrtojë rastin, teksa aksidenti ka bllokuar rrugën dhe po pamundëson kalimin e veturave të tjera

Reporteri.net