Duke hipur në automjet, gruaja nga Vushtrria goditet nga një armë zjarri

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një femër ka raportuar gjersa ishte duke u trajtuar në QKUK, e njëjta ka qenë duke hipur në një automjet dhe dyshohet se është goditur nga një predhë e armës.


Siç njofton Policia, rasti ka ndodhur dje rreth orës 15:10 në Vushtrri.

Tutje, s’raportohet për të dyshuar kurse rasti është në hetime.