E çuditshme: Dardan Molliqaj e bën LIKE takimin VV-LDK

Gjatë ditës së djeshme u takuan krerët e Lëvizjes Vetëvendosje dhe LDK-së për të folur për një koalicion të mundshëm qeverisës.


Pas takimit, kryetari i LDK-së postoi një fotografi dhe shkroi se çka ndodhi në takim.

Postimin e Isa Mustafës e ka bërë like kundërshtari i tij politik nga radhët e PSD-së, Dardan Molliqaj.

Kjo është për t’u habitur pasi që Molliqaj ka krijuar një rivalitet tejet të madh me Albin Kurtin dhe partinë e tij.