×
 • Lajme
 • Ekonomi

  Oferta e NimiTV në pakon më të re – Shqip+ vazhdon

  Reporteri
  18 Maj 2023 | 9:41

  Abonohu në pakot më të kërkuara Shqiptare në Diasporë, pakon Shqip+ mund ta merrni për vetëm 89.99€ për 12 muaj abonim.

  Kjo pako përmbanë të gjitha kanalet shqip, kanalet e Tring, ArtMotion, Kujtesa si dhe shumë kanale dhe evente sportive në futboll, basketboll dhe shumë sporte të tjera.
  Për t’u abonuar fillimisht instaloni aplikacionin falas për Samsung Smart TV, LG Smart TV,
  Android TV, Apple TV, Amazon TV, Roku TV etj.

  Qendra e thirrjeve dhe kujdesi ndaj klientit në Nimi TV është 24/7, andaj në qoftë se keni ndonjë pyetje, kontaktoni përmes web faqes www.nimitv.com, apo duke telefonuar pa pagesë në numrat e kontaktit:

  Zvicër +41-44-578-88-99

  Gjermani +49-221-59988956

  Angli +44-2-03-139-9024 

  Greqi +30-211-1983848

  Itali +39-06-83364687 

  Australia +61-2-6188-4899 

  Austri +43-720815633 

  Norvegji +47-21-95-49-06

  Suedi +46-8-535-278-12

  *Artikull i sponsorizuar

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!