×
 • Lajme
 • Ekonomi

  Petrol Company ofron zgjidhje inovative për zvogëlimin e kostove të derivateve

  Reporteri
  17 Maj 2023 | 10:20

  Imagjinoni sikur jeni duke vozitur rrugës dhe papritur makina juaj paralajmëron se keni pak naftë ose benzinë, dhe ju keni shumë pak para në xhep… Çka tash?

  Megjithatë, është një mundësi.. Telefononi të dashurit tuaj për t’i paguar derivatet në Petrol Company në cilindo qytet që ai ose ajo ndodhet, dhe do të furnizoheni në pikën më të afërt të kësaj kompanie.

  Udhëtimet tona të dashura, si të afërta, si të largëta janë bërë mjaft të kushtueshme, ndonjëherë edhe të papërballueshme, dhe për t’ju shmangur këtyre situatave nevojitet një kompani besnike të ju furnizojë.

  Me Petrol Company ndryshon e gjithë loja. Qëllimi i kësaj kompanie është t’i bëjë udhëtimet tuaja më të përballueshme dhe më të arritshme se kurrë më parë. Me ofertat e saj të jashtëzakonshme edhe njëherë kjo kompani dëshmon se është një forcë e pashmangshme dhe shumë e fuqishme në industri.

  Petrol Company tash e disa kohë ka krijuar një grup komuniteti në Viber, ku secili/a merr informacione për ofertat dhe zbritjet që ndodhin, është në dijeni për përditësimet më të fundit, dhe më e rëndësishmja mund të kursejë para. E kush nuk do të donte të kursente para?

  Ky komunitet në Viber është si një shoqëri sekrete e blerësve të zgjuar që janë gjithmonë përpara lojës.

  Të bashkohesh në grupin ekskluziv Viber është si të hysh në një botë me mundësi të pafundme – një botë ku mund të bësh blerje të mahnitshme, të qëndrosh i/e informuar për ekskluzivitetet e Petrol Company-së dhe të lidhesh me blerës të tjerë. Bashkohu në Viber, KLIKO LINKUN.

  *Artikull i sponsorizuar

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!