×
 • Lajme
 • Ekonomi / Artikull i sponsorizuar

  Vetëm SOT, dysheku Cloud vjen me zbritjen më të madhe ndonjëherë në historinë e Black Friday

  Autor:Devolli Corporation
  24 Nëntor 2023 | 12:17

  Të premtën, më 24 Nëntor, Comodita Home sjell eventin më të madh botëror të zbritjes Black Friday, me ofertat më senzacionale në produktet më të preferuara për shtëpi me zbritje deri në 75%.

  Vetëm SOT, ju keni mundësinë të blini dyshekun Cloud për dy persona me zbritjen më të madhe se kurrë më parë, për vetëm 499€. Siguroni gjumin e rehatshëm me këtë super ofertë që vjen për ju për herë të parë.

  Ofertat mahnitëse deri në 75% zbritje nuk do të mungojnë as në produktet tjera të gjumit, gatimit, servimit, udhëtimit, kopshtit e gjithçka tjetër çka i duhet shtëpisë tuaj!

  Oferta e Black Friday do të jetë valide deri më 30 Nëntor.

  Andaj nxitoni dhe përfitoni duke vizituar dyqanet Comodita Home. Gjithashtu ju mund t’i porositni të gjitha produktet me po të njejtën zbritje online nga shtëpia nëpërmjet webfaqes www.comoditahome.com apo rrjeteve sociale Facebook dhe Instagram, si dhe përmes qendrës së thirrjeve të Comodita Home duke duke telefonuar pa pagesë në numrin 0800 25000 ku përfitoni edhe transportin e produkteve falas. Gjithashtu ju presin edhe ofertat 2 orëshe për Black Friday edhe në Comodita Tvshop.

  Shfrytëzoni këtë mundësi të jashtëzakonshme me çmimet më atraktive, ngase këto oferta vijnë një herë në vit!

  Shihemi në Comodita Home!

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!