Ganimete Musliu përshëndet nga distanca Albin Kurtin

Deputetët e të gjitha partive thuajse kanë hyrë në sallën ku pritet të mbahet seanca plenare ku pritet të zgjidhet Qeveria Kurti 2.


Në sallë janë edhe Albin Kurti dhe Vjosa Osmani.

Para pak çastesh në sallën e seancave plenare kanë mbërritur edhe PDK-ja.

Deoputetja e kësaj partie Ganimete Musliu ka përshëndetur nga distanca kreun e VV-së, Kurti, shkruan Reporteri.net.