Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj u rrahën pas debatit në Pressing

Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj I PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht.


Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit.

Pas ofendimeve, debati i tyre ka eskaluar në fizike.

Autori I emisionit, Leonard Kerquki, ka thënë se i vjen keq për çka ka ndodhur pas emisionit.

PRESSING

PRESSING

Publiée par T7 sur Mercredi 11 septembre 2019