Haradinaj ulet në bari për të pritur nisjen e homazheve

Kryeministri Ramush Haradinaj nuk ka hezituar të ulet as në barishte për të pritur nisjen e homazheve.


Siç raportohet, ai po priste familjarët e Ilir Konushevcit dhe Hazir Malajt për të kryer këto homazhe, shkruan Reporteri.net.

I pari i Qeverisë është parë në shoqëri të disa burrave që po qëndronin me të për të ndërruar disa llafe ulur këmbëkryq.

Sidoqoftë, para këtyre homazheve u mbajt një akademi përkujtimore për dy dëshmorët e kombit, e ku mori pjesë po ashtu Haradinaj./Reporteri.net