Kanoset një polic nga Podujeva

Një zyrtar policor është kanosur nga një i dyshuar në Podujevë.


Siç njofton policia, pas intervistimit palët janë liruar.

“Viktima mashkull kosovar (zyrtar policor) ka raportuar se është kanosur nga i dyshuari mashkull kosovar. Me vendim të prokurorit, pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.